Auto na zamówienie

Auto Broker- auto na zamówienie

Kompleksowa obsługa zakupu samochodu, cały proces będzie dla Ciebie bułką z masłem. Od znalezienia auta według Twoich wytycznych, weryfikację stanu technicznego, negocjację najkorzystniejszej ceny, dopilnowanie formalności, aż po bezpieczną dostawę auta pod dom.

Wszystkie proponowane przez nas samochody pochodzą od prywatnych właścicieli, nie licytujemy aut poleasingowych, omijamy auta z komisów. Oferowane samochody są bezwypadkowe, sprawdzamy je po VIN pod kątem historii szkód, dodatkowo pojazdy dokładnie weryfikujemy na miejscu.

Aby zacząć, powiedz nam czego szukasz. Wypełnij krótki formularz.

Powiedz nam jakiego auta potrzebujesz żebyśmy mogli jak najlepiej Ci pomóc w jego zakupie. Pamiętaj, każda informacja ma znaczenie. Nie ma natomiast znaczenia czy szukasz auta nowego czy używanego.

Po analizie dostępnych na rynku pojazdów wyślemy Ci najlepiej dopasowane propozycje. Jeśli któreś auto wpadnie Ci w oko dokładnie na nie rzucimy swoim. Nasz ekspert uda się w miejsce sprzedaży i wykona oględziny.

Nasz specjalista wykona oględziny samochodu w Pakiecie Ekspert. Prawie 3 godziny skrupulatnego sprawdzenia, abyś był pewny swojego zakupu i mógł podjąć świadomą decyzję. Nasi specjaliści wynegocjują niższą cenę sprzedaży, jeśli tylko będziesz chciał.

Po udanych negocjacjach dopilnujemy wszelkich formalności związanych z transakcją. Włącznie z finansowaniem i ubezpieczeniem. Po odbiorze Twojego nowego samochodu od sprzedającego bezpiecznie dostarczymy pod Twój dom.

Twój samochód znaleziony przez profesjonalistów